Fórum

Pokéčundr 2007 - den po dni

rtůůůůůůůůť


[1] Vložil Riza-do dne 12.08.2007 v 14:20:59, Odpovědět
 IP hash: 96020a27be077832

Jelikož se se Sui snažíme dát dohromady co kdy jaký den bylo tak bych byl rád kdyby jste nám pomohli (ti, kdo jste tam byli). Některý fotky totiž nemají správné datumy a k pozdějším reportům by chtělo vědět co se kdy dělalo.. ^^;;; Nevím zda je to přesně takže dejte vědět, když ne...

Potřebujeme především: Co kdy bylo k jídlu. Kdy byl bazén. Charla si myje vlasy, Ashelinka myje Totodilovi vlasy.



Sobota

Dopoledne: Rizoto a Morx jdou do Písařova pro jídlo. Ginny čte Pottera. V jedenáct sedmnáct přijíždí PePek, Charla a Ash.

Odpoledne: Přijíždí zbytek. Flotila pro ně jede do Moravského Karlova. Ginny odjíždí. Jede se na 1. nákup.

Večer/noc: Skoro všichni jsou u ohně a pečou.

Neděle

Dopoledne:

Odpoledne: Hraje se Twister.

Večer/noc: Tk, Ayana, Glutexo a Rizoto jedou pro Bubáka do Zábřehu. Večerní 15kmetrová procházka "Vuk vede". Do 4 hodin do rána skupinka okolo spícího Rizota na půdě hraje bombermana..

Pondělí

Dopoledne: Odjíždí Bubák.

Odpoledne: Vrací se Ginny, přijíždí Laties.

Večer/noc: Kdesi se ztratil Celebi a Army, Lugiak se marně snaží je vyhledat - vrací se pro navigaci jménem VUK.

Úterý

Dopoledne: Odchod do Králik. Armymu je zle.

Odpoledne: Rizoto a Lugiak autem jedou do Králik. Rizoto s Lugiakem přiváží autem unavenou Sui, Blackieho s bolavým kotníkem a promrzlou Ginny.

Večer/noc: Ostatní se vrací z Králik.

Středa

Dopoledne: Odjezd do Šumperku pro trička.

Odpoledne: Příjezd ze Šumperku s tričkama. Na trička se kreslí a vybarvuje. Dělá se společná fotografie (Ash a Pepek se nechtějí účastnit)

Večer/noc: Karaoke, ostatní kreslí a vybarvují trička. Goldy, Ender, Rizoto a Glutexo se do noci baví o blbostech v kuchyni.

Čtvrtek

Dopoledne: Odjezd flotilou do lázní.

Odpoledne: Lugiak a Rizoto se vrací na Hájenku. Hobit, Ayana, Blackie a nemocnžý Army odjíždí. Příjezd z lázní.

Večer/noc: Objetování Endera. Vuk a Morx jsou naštváni (Toto a Celebi..) - TRD je naštvaný na Kochtu za to jak se zachoval.

Pátek

Dopoledne: Vzniká firma Stavíme domy - sázíme stromy - rodíme syny s r.o. Rodiče si přijíždí pro FireAnne.

Odpoledne: Lugiak, VUK a Houndy odjíždí na pevnost. TRDrak, Ashelinka, Totodile jedou na jídlo do města. TK odváží Ginny a Rizota do Zábřehu.

Večer/noc: Někdo kouká na ohňostroj, když se vrací z procházky.

Sobota

Dopoledne:

Odpoledne: Všichni pomalu odjíždí.




Pokud budete tak hodní, napište ještě něco k určitým dnům kdy se co dělo.. aby se dali sestavit dokumentace (ať textové tak foto)

 

Zpráva byla změněna dne 12.08.2007 v 15:52:57




Příspěvky 19 – 38 z celkem 38. Zobrazit vše.

BUBUBU
[21] Vložil Glurak dne 13.08.2007 v 13:17:37, Odpovědět
 IP hash: cca3cc156fdc2955

[20] Pájínek: Ale ale, dostaneš cenzorship pásku hezky přes pusinku.



Today is the first day of the rest of our lives.
[22] Vložil paulie. dne 13.08.2007 v 13:18:36, Odpovědět
 IP hash: 144ff5473515b677

[21] Glurak: To neuděláš .. Na to nemáš. .)



[23] Vložil Riza-do dne 13.08.2007 v 13:19:48, Odpovědět
 IP hash: 96020a27be077832

ROZUMNÍ?!



BUBUBU
[24] Vložil Glurak dne 13.08.2007 v 13:21:54, Odpovědět
 IP hash: cca3cc156fdc2955

[22] Páječka: Jojo, ode mě by to bylo problémový, ale nějak aktivní admin se tu najde.


[23] riza-do: A ne snad? Tobě se nezdálo?



Today is the first day of the rest of our lives.
[25] Vložil paulie. dne 13.08.2007 v 13:25:19, Odpovědět
 IP hash: 144ff5473515b677

[24] Glurak: Aktivní .. admin? To eixstuje? .)



BUBUBU
[26] Vložil Glurak dne 13.08.2007 v 13:27:47, Odpovědět
 IP hash: cca3cc156fdc2955

[25] PaulWay: Aby's nebyl překvapený.

Haló, admini, nelenoště a píchněte mi tu s ním



Today is the first day of the rest of our lives.
[27] Vložil paulie. dne 13.08.2007 v 13:31:36, Odpovědět
 IP hash: 144ff5473515b677

[26] Glurak: Mohli by vopíchat tebe. :( já nechcu.






i don't need this much

[28] Vložila Wolfest dne 13.08.2007 v 13:32:47, Odpovědět
 IP hash: caf4a5cc136fbd16

Ou - ted ctu ten textovej popis - a zjistuju ze jsem volal Sui. Myslel jsem, ze volam zenske, ktere jsem jel prodat ps2 ^^;

Takze se omlouvam za nemile probuzeni, neuvedomil jsem si, ze mi to predtim volal TR od tebe.



[29] Vložil Riza-do dne 13.08.2007 v 14:04:24, Odpovědět
 IP hash: 96020a27be077832

[27] PaulWay: On už je..

[24] Glurak: Jo, proto nás vedl Laties



img
[30] Vložila Ashelinka dne 13.08.2007 v 15:02:40, Odpovědět
 IP hash: c2606ea1524c6d70

Tady

posílám fotku dovybarveného trička pro Draka



lisakVUK
[31] Vložil lisakVUK dne 13.08.2007 v 15:33:26, Odpovědět
 IP hash: 24ede23519b4d7a1

No.. z mého pohledu:

So: odpoledne příjezd, vybalování, první nákup a večeře u ohně.

Ne: dopoledne jízda s TRDrakem na nákupy, oběd, v noci skupinková vycházka lesem (>10km). Proběhla podle plánu bez nějakého bloudění, akorát se pár účastníkům zdála dlouhá. Maličký zádrhel nastal pouze v 2. části, kdy jsme šli kousek po silnici a u směrovky Červená Voda - 8km vedoucí na druhou stranu než jsme šli se mě snažil Morx přesvědčit že jdeme špatně. Nebylo to ale tak, do Písařova jsme totiž směřovali z druhé strany, přesto mě tím vcelku znejistěl. Neměl jsem totiž mapu. Když se pak potvrdilo, že jdeme správně, tvrdil, že to na mě jen zkoušel :). Na Lugiáka byla ta vycházka ale moc dlouhá a od těch dob nás raději 'jistil z Hájenky' :).

Po: dopoledne jsem zaregistroval Bubáka a jelo se nakupovat. Odpoledne se jelo autem pro Latiese, kterému autobus navíc nezastavil v Písařově u Kocandy přestože tam měl koupenou místenku (prý zastávka na znamení) a vyhodil ho z autobusu tedy až dál, v serpentinách směrem na Šumperk. K večeru volali *Celebi* a Armaldo, že zakysli v Moravském Karlově u konzumu a nemají už sílu na cestu zpět. Vydal se pro ně tedy Lugiák s autem, ale neobjevil je. Po víc jak 30 minutách se tedy vrátil s tím že neuspěl, takže jsem jel s ním a odnavigoval ho tam.

Út: Konečně nějaká akce, cesta do Králík pod vedením Goldhaira. Šlo se trochu jinak než minule s Ianem. Zhruba ve 3/4 cesty jsme poseděli u studánky a Morx navrhl zkratku přímo přes kopec (běžná cesta ho měla obcházet). Jsem pro každé dobrodružství, takže jsem souhlasil a začal se drápat na svah. Přidala se k nám ještě FireAnne a Jearynen. Když jsme byli zhruba v polovině svahu, Morx to náhle vzdal s tím že se mu udělalo špatně, slezl a vydal se za ostatními normální cestou. Převzal jsem tedy vedení a pokračoval dále a úspěšně jsme dosáhli vrcholu kopce. Tam jsem zavolal Morxovi, zda si je jistý že zkratka vede přímo dolů, no moc jistý si nebyl a odkazoval se na Goldyho slova. Goldyho se ale hned zeptat nemohl, protože byl moc vzadu a já sám na něj neměl číslo. Šli jsme tedy podle plánu dál. Asi po 20 minutách mi Goldy volal, že se spletl, že ten kopec za kterými jsou Králíky je jiný. No .. mezítím my už byli dole a z boku se do Králík skutečně dostali, nicméně až dolů pod klášter. Zbytek ale mezi tím zakotvil v restaruraci Kačenka, která se nachází ještě před klášterem, takže jsme se museli vrátit ke kláštěru a ještě kousek zpět, címž byla naše zkratka zcela znehodnocena a dorazili jsme tam asi o 30 minut později než ostatní. Také nás přivítal potlesk .. a narážky na mé vedení, ovšem tentokráte jsem v tom byl skutečně nevině :).

V restauraci jsme potkali Lugiaka, který se tam vypravil autem. Po obědě se od nás odpojil BlackChar a Sui, a odjeli s Lugiákem zpět do Hájenky. Z povídní jsem se později dozvěděl, že jejich cesta byla rovněž zajímavá, o tomk by však mohl poreferovat spíš někdo z nich.

My jsme se vydali ke klášteru. Teď bude asi třeba malé vysvětlení, aby byly pochopitelné alší akce. Část účastníků vyletu do Králík se zabývá GeoCachingem (doufám, že jsem to napsal správně). Jak mi bylo vysvětleno, jedná se o hladání jakýchsi skrytých 'schránek', jejichž geometrické souřadnice jsou uvedeny někde na internetu. Kdosi zjistil že v okolí Králík se mají nalézat hned 3, tak se rozhodlo, že s výletem spojíme i jejich hledání. Ash měl GPS, takže souřadnice bylo možné lokalizovat, cosi měl na notebooku i Ender. První geocache se našla hned u kláštera. Zde se od nás odpojila skupinka, která už nechtěla výlet protahovat. Ta pokračovala rovnou do Králík od kud jim měl jet vlak do Moravského Karlova. My, zbylí jsme se pod vedením Ashe s GPS vydali v podstatě přímou trasou k místu uložení další geocache. Cestu nám ztěžovaly různé elektrické ohradníky atd.. atd.. Nakonec jsme našli další geocache a zbývala už jen jedna, která měla být už jen kousek od tohoto místa. Vydali jsme se tedy k ní. Morxovi se ale udělalo špatně a tak jsme se odpojili a spolu s ním a PePkem vydali po silnici rovnou do Králík. Dorazili jsme tam jen tak tak, abychom stihli další vlak. Navíc začalo pršet. Na nádraží jsme k mému údivu potkali ty, kteří se od nás už před hodinami odpojili aby jeli rovnou domů. Dozvěděl jsem se že s Kochtou sedli na špatný vlak a vraceli se pak pěšky. Kochta a Armaldo se navíc vydali po kolejích do Moravského Karlova za což pak byli náležitě seřváni. Dorazili tam v dešti koseuk poté, co jsme my přijeli vlakem. Vzheledm k dešti se většina nechala z Moravského Karlova do Písařova odvozit auty.

další dny pzději ..



img
[32] Vložila Ashelinka dne 13.08.2007 v 16:33:36, Odpovědět
 IP hash: c2606ea1524c6d70

A tady

si můžete stáhnout fotky z večera a z posledního dne Pokéčundru

 

Moderátor upravil zprávu dne 13.08.2007 v 16:40:56



Nemo
[33] Vložil NemoNemo dne 13.08.2007 v 18:04:03, Odpovědět
 IP hash: dd70373df00cf2a3

Ještě k úterku: 1) VUKu, do kopce jsem šel s tebou FA i jearyenem.


Abych tu rozepsal vláček. Jisté skupince byl geocash ukradenej a tak se rozhodla jet vlakemm domů, díky Kochtově vedení naši vysmátou skupinku ( Já, Kochta, Jamie, FA, Jearyen, Charla) vysmátý průvodčí vyhodil z vlaku, který jel opačným směrem. Ze dvou možností čekat na další vlak či se vydat pěšky sme se nedohodli a i hlasování dopadlo 3 x 3. proto jsem se s Kochtou a Jamiem vypravil do Karlova pěšky. Cesta příjemně probíhala, a zasáhlo nás i dvanáctero enderových ran ( např. maliny..).

Asi 5 min od Karlova, kde jsme se už belhali nás předjel vlak s ostatními tvory což nás nabylo energií a zbytek cesty jsem doběhli. V Karlově jsem byli náležitě seřváni .



Jídla

So - každdý měl vlastní


Ne - oběd: špagety s masovou omáčkou, večeře u ohně.


Po - oběd: Smažený sýr, večeře u ohně.


Út - oběd: Restaurace v Králíkách, večeře těstoviny (byla i druhá varianta)


St - nevim


Čt - Oběd na koupáku, i v restauraci. večeře - Krupičná kaše s noky


Pá - bramboráky

 

Zpráva byla změněna dne 13.08.2007 v 18:14:23



Polodrak
[34] Vložil Lugiak dne 13.08.2007 v 19:35:56, Odpovědět
 IP hash: 4d5ab6f9eac3c150

Deník auta: Sobota - odjezd v 10:30 na Hájenku, v Hradci malá zastávka kvůli uzavírce a spuštění navigace která nás neomylně dovedla k McDonalds a následně k silnici na hájenku.

Neděle - Jelikož se TRDrak a Vuk někde ztratili (asi zkratka), byla vyslána druhá výprava která konečně měla přivést zásoby. Navštíven byl Plus, Lidl a Penny. Hypernoha vynechána jelikož jí navštívila předchozí výprava (která jel onou zkratkou).

Pondělí - záchranná mise. První pokus neúspěšný. Druhý s přídavnou navigací se povedl.

Úterý - výjezd do Králík. Zpátky málem vzato přes Polsko něco začalo (opice to nebyla!) tahat za volant doprava. Po příjezdu na hájenku zjištěn defekt pravé přední pneu. Heverování a následné nasazení rozervi bylo provedeno úspěšně.

Středa - pár soukromích cest a doplnění paliva.

Čtvrtek - odvoz tvorů do Velkých (L)Osin. Navrat zpátky z jedním tvorem a zastávka v pneuservisu (opravena defektní pneu). Znovu jízda do Velkých Losin a odvoz tvorů zpátky.

Pátek - vyjížďka na tvrz Bouda. Spáchán tacle na obrubník při ohlížení se jestli má koloniál otevřeno. Díky výrobní vadě se na pravé přední pneu udělala boule (opravena v pondělí po hájence). Zájezd na nákup. Po příjezdu pokus o výměnu pneumatiky. Jenže byl moc krátký hever takže jsem musel požádat o Týkejův který byl větší. Teprve poté se výměna zdařila.

Sobota - Výjezd v 10:00 zpět domů. Zastávka v Hradci na doplnění paliva pro stroje a lidi. Kolem 14:30 vyhazování posledních tvorů.

Zde deník výjezdů Máši (Červené Felicie SportLine) končí...



[35] Vložil PePek dne 13.08.2007 v 19:49:40, Odpovědět
 IP hash: 3d68e082aa802c00

[34] Lugiak: To že se ti udelala na pneumatice boule nebyla výrobní vada, ale bylo to způsobeno právě tím, že jsi najel na obrubník. Tím zřejmě popraskalo jakési drátové opletení co je zalité v pneumatice. Toď analýza závady XD



Polodrak
[36] Vložil Lugiak dne 13.08.2007 v 19:53:43, Odpovědět
 IP hash: 4d5ab6f9eac3c150

[35] PePek: To s vyrobní vadou řekli v pneuservisu. Já tomu prd rozumím.



[37] Vložil PePek dne 13.08.2007 v 20:19:28, Odpovědět
 IP hash: 3d68e082aa802c00

Samodrejme mohli mit pravdu, mohu se plest. Ale uz v autoskole nam rikalo, ze pri rychlem najeti na obrubnik to vede k tomuto defektu.



スイクン おおかみ
*** There are more worms unattached to hooks than impaled upon them, therefore, on the whole, says Nature to her fishy children, bite at every worm and take your chances!! ***
[38] Vložila suicune.wolf dne 14.08.2007 v 17:55:31, Odpovědět
 IP hash: 4316af88c1264b8b

Úterý odpoledne: Hey, já jsem nebyla unavená :-D Naopak, síly jsem měla ještě habafúru, ale strašně mě bolela noha ^^;;;



James
[39] Vložil James Sumpexxx dne 20.08.2007 v 22:14:56, Odpovědět
 IP hash: 3db81b1acde2f04d

no a ve ctrvtek to zacalo ale nereknu co!!! :-)



[40] Vložilo ForWhoCouldEver dne 20.08.2007 v 22:16:14, Odpovědět
 IP hash: 507123dba0b2b45d

nikoho to nezajima, zvlast ne potom, co za to das tri vykricniky.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní