Fórum

Pokémon BLACK


HakuXD
[1] Vložila HakuXD dne 10.12.2011 v 04:12:00, Odpovědět
 IP hash: 9d109cd9764a6f86

Zdravím,

nedávno jsem si koupila origoš německou verzi Pokémon Black, po 86ti hodinách jsem měla ligu zvládnutou a všech sedm mudrců zatčených. Google mi poradil, že tam je pár legend, tak jsem je chytila. Ale co teď? To přece nemůže bejt konec, ne? To by bylo moc krátký, v porovnání s jinými verzi, které jsem hrála. To tam nejsou žádné ostrovy nebo něco jiného nového?



[2] Vložilo Grovajl Mavee dne 10.12.2011 v 06:22:04, Odpovědět
 IP hash: fa2e82ab933ee2d7

Dva Pokémony BLACK, koupila sis pórek což jsem byl já ^.^ a proto jsou dvě témata se dvěma pórky, protože jsme oba pórky. A sorry, ale neznám odpověď na tvoji otázku ^^;



Aura is...

...with me
[3] Vložil Ash493 dne 10.12.2011 v 07:11:24, Odpovědět
 IP hash: 27b57759436684dc

Je to konec... příběhu aspoň ano. =)

Už jenom můžeš dělat další věci, které jsou in-game, ale už nepříběhové.



HakuXD
[4] Vložila HakuXD dne 10.12.2011 v 23:32:46, Odpovědět
 IP hash: 95b5a6ffbc025a0a

[3] Ash493: Díky.. docela dost mne to zklamalo, čekala jsem víc. Jsem nadšená z toho, že tam jdou chytit pokémoni i z dřívějších generací, ale ten příběh ...je to škoda.



[5] Vložil GordonXD dne 21.12.2011 v 10:06:53, Odpovědět, Zobrazit
 IP hash: 5bacb8e082ee8bdc

[4] Pórek: PKM hry už nejsou to co bývaly..



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní