Fórum

NDS Lite - problém s L a R tlačítky


Lou
[1] Vložilo Lou dne 26.12.2011 v 14:28:28, Odpovědět
 IP hash: dd0de107b2990817

Mám takový problém - brácha má Nintendo DS Lite a má problémy s postranními tlačítky - L a R. Problém se objevil už dříve, tak jsem to poslal Gamehousu (odkud jsem to koupil), řekli, že problém zaznamenán nebyl a preventivně to rozebrali, vyčistili a složili, když pak došlo zpátky, testoval jsem to a opravdu tlačítka fungovala.

Problém je v tom, že brácha si čas od času stěžuje, že střídavě nefungují a včera vyplivly úplně. Tak bych se chtěl zeptat, zda někdo neví, co s tím.

Tím, že nefungují myslím to, že hra na jejich stisk nereaguje, při stisku necítím žádnou anomálii (mám druhé Liteko k dispozici, abych mohl zkusit stisk), normálně cvakne. Je to bílý model.

Bráchovo Liteko má již po 2leté záruce, v době odeslání v záruce bylo.



Kimi to nana iro no niji koete
[2] Vložila Buruu dne 26.12.2011 v 16:54:21, Odpovědět
 IP hash: dcd6b8312244f1f7

hh, co já vím, tak ty tlačítka u liteka prostě nic nevydrží - řekla bych že se s tím budeš muset smířit :)



qwertyuiop
[3] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 26.12.2011 v 16:58:50, Odpovědět
 IP hash: ddeac04eb2f06b0f

špína je zažraná; většinou pomůže (na den - dva) prostě pořádně profouknout pod těmi tlačítky.. jinak se s tím nic, než smíření, nadělat nedá



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[4] Vložil John Beak dne 26.12.2011 v 23:54:35, Odpovědět
 IP hash: e688e16a8e4b2aba

Já vim, co s tim máš.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[5] Vložil John Beak dne 26.12.2011 v 23:55:33, Odpovědět
 IP hash: e688e16a8e4b2aba

Je to rozbitý.



Lou
[6] Vložilo Lou dne 27.12.2011 v 14:55:43, Odpovědět
 IP hash: dd0de107b2990817

[2] Buruu: [3] : Ah tak, díky za odpovědi. Takže s tím nic moc nadělat nelze...

[4] John Beak: [5] John Beak: To jsem tušil, spíš jsem se ptal, co s tím :3.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní