Fórum

sonic battle


borec borců
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 05.02.2012 v 09:58:04, Odpovědět
 IP hash: ae8b55bd7e9262dc

myslím že víte že tato hra je na game boy a že zde sbíráte karty na lepšení emerla a teď k dotazu: jak získat skill carty s názvem ???? je jich jen pár a jak je u ground power combo carty tak u air power jsou ty ???? karty tak jak jich získat?



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[2] Vložil John Beak dne 05.02.2012 v 11:11:58, Odpovědět
 IP hash: 5e9547743a81956b

Tuhle hru jsem před mnoha lety hrál. Strávil jsem u toho docela dost času, ale tohle nevim. Pamatuju si, že na Ultimate Skills byla hesla, která se zadávala někde ve městě. Otazníky myslim přicházely normálně po bitvě... Co vlastně dělaj?



borec borců
[3] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 05.02.2012 v 11:26:30, Odpovědět
 IP hash: ae8b55bd7e9262dc

[2] John Beak: nevím co dělaj proto se ptám jak se získaj a tu hru hraju hodně dlouho a ultimate skills se zíkávaj když padne rare caed a veměstě sou kody na combo karty vážně by mě zajímalo jak získat ???? asi taky rare karta



borec borců
[4] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 05.02.2012 v 11:27:45, Odpovědět
 IP hash: ae8b55bd7e9262dc

jo a kdyby náhodou někdo řek skus gameshark tak smula ale mám origoš na game boy



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní