Fórum

pokemon žlutá verze


Argado
[1] Vložil Argado dne 25.05.2009 v 20:56:52, Odpovědět
 IP hash: 51e66a1f8d50fb

dá se nějakým způsobem hrát žlutá verze po netu lidi ?? pokud ano prosím pošlete mi někdo odkaz na update , protože mi to nejde a nejde najít , předem děkuji



Ministerstvo zdraví varuje: Nejezte banány, sůl ničí zuby!
[2] Vložil Ňáký Lupínky dne 25.05.2009 v 20:58:51, Odpovědět
 IP hash: 8b5f4abbaa4efb08

[1] Argado: Nejde ti to najít, protože to neexistuje :)




[3] Vložil Bill Watson dne 25.05.2009 v 20:59:42, Odpovědět, Zobrazit
 IP hash: 160e84b4e6e0f0b6

zahraj si to na emulatori tu na stranke ho stiahnes download/emulatory/stiahni VBA

potom download/herni romky/gameboy color/stiahni yellow a mas

omylom som to pochopil inak tak nic teda...

 

Zpráva byla změněna dne 25.05.2009 v 21:00:21



-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.12
GAT d- s:+ a-- C++ UL++ P+ L+ E- W+++$ N+ !o K w++$
O M V- PS+ PE+ Y+ PGP t++ 5 X++ R+ !tv b+ DI++ D++
G++ e>+++ h r y?
------END GEEK CODE BLOCK------
[4] Vložil BlackChar dne 25.05.2009 v 22:03:54, Odpovědět
 IP hash: dd0d3a4cadd29fd5

Technicky vzato, jde. Ale nejsem si jist zda to je to co si myslíš. S TGB Dualem jde navázat spojení Link kabelem po TCP/IP (čili ta nejběžnější síť, ať už lokální nebo Internet). Prý to není moc rychlé a tak, ale na výměnu pokémonů nebo zápas s kamarádem by to mohlo stačit. Snad. Osobně už jsem TGB Dual léta nepoužil a už si nepamatuju zda jsem to někdy zkoušel :)



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní