Fórum

Rom a save file


PokeBrody
[1] Vložil PokeBrody dne 05.05.2010 v 11:20:32, Odpovědět
 IP hash: 291127f242178f5f

Ahoj,

mám takový dotaz.

Stáhl jsem si romku SoulSilver, ale asi bude nějaká podělaná, protože se hodně často sekne (nejvíc v přechodech, když třeba zmáčknu B, ale i samo). Chci si zkusit stáhnout jinou, ale nechce se mi to hrát od znova. Znáte ty otravný dlouhý intra... Šlo by, abych tu novou romku přejmenoval na stejný jméno jako je save file a načetla by se mi moje hra?

Díky



Aura is...

...with me
[2] Vložil Ash493 dne 05.05.2010 v 14:27:58, Odpovědět
 IP hash: 27b57759436684dc

Sekat se to bude vždycky ;)

Ta ROMka na tom nemá celkem vliv.

A ano ten save se dá využít.



PokeBrody
[3] Vložil PokeBrody dne 05.05.2010 v 14:37:40, Odpovědět
 IP hash: 291127f242178f5f

Ba ne, nebude, pohledal jsem na romulationu a patchnul jsem to. Od té doby bez záseku. :)

Kdyby s tím měl někdo stejný problém >> PATCH

Jinak i tak díky ;)



[Rozměry obrázku nesmí přesahovat 200x150 bodů a velikost souboru 60k]
[4] Vložil Energy dne 05.05.2010 v 18:56:18, Odpovědět
 IP hash: 9605eec7acc2f091

[3] PokeBrody: Můžeš uploadnout svůj emulátor&romku? Zkusím to.

Děkuji.



PokeBrody
[5] Vložil PokeBrody dne 05.05.2010 v 19:25:25, Odpovědět
 IP hash: 291127f242178f5f

Já to hraju na DSku. Romku stáhni jakoukoli U/E. Pak stáhni patch (ten ti kdyžtak upnu jestli nevíš kde ho vzít). Extrahuj to, do tý složky přesuň tu romku, spusť patch, vytvoří ti to *.nds soubor tý romky(tzn. patchlou romku) a už všechno frčí jak má :))



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní