Fórum

GTA IV pomoc


ss
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 05.05.2010 v 20:16:06, Odpovědět
 IP hash: a4aecc39bc9edcf6

při instalaci mi naskočí error že to nepodporuje muj op. systém

nešlo by to nějak oblbnout??



[2] Vložil chudst dne 06.05.2010 v 20:25:56, Odpovědět
 IP hash: 10b1aa5bf76d2190

[1] : co pouzivas za OS? Pokud nejaky starsi, nevim, jak to na tom slape. Ja mel problemy to rozjet na sedmickach, ale povedlo se mi to. Pokud to rozjizdis na nich, vse instaluj jako administrator (prave tlacitko - spustit jako administrator)! A pak trpelivost. Me to trvalo ctyri hodiny, nez jsem to rozjel, abych to pak vzapeti na to odinstaloval, protoze na to muj pocitac nestacil - trhane se mi to hrat vazne nechtelo.



ss
[3] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 07.05.2010 v 15:13:39, Odpovědět
 IP hash: a4aecc39bc9edcf6

mám vistu



Poky
[4] Vložil Poky dne 07.05.2010 v 16:06:37, Odpovědět
 IP hash: 6eb52cb30e57e2e

a kde si tu hru ukradl?



ss
[5] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 07.05.2010 v 22:02:34, Odpovědět
 IP hash: a4aecc39bc9edcf6

asi je to tím že mám Home premium a tamto vyžaduje Service pack 3



Poky
[6] Vložil Poky dne 08.05.2010 v 00:02:55, Odpovědět
 IP hash: 6eb52cb30e57e2e

ne, je to tim, ze si ukradl nejakej random bullshit. funguje to uplne normalne.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní