Fórum

Smazání avataru


Boobies! Dancing whales! Norwegian black metal! This is sadomasochistic! :)
[1] Vložilo R.A.Y dne 09.05.2010 v 13:50:34, Odpovědět
 IP hash: 57640120883cafb0

Nerad toto téma zakládám a byl bych radši kdyby se mi ozval moderátor který mi smazal můj profilový obrázek na email uvedený v profilu, jelikož ale nevím kdo to je jsem nucen to řešit na fóru. ^^

Chtěl bych znát důvod smazání obrázku v mém profilu, obrázek neobsahoval nic jiného než Pikachua s puškou, helmou a dvěmi runami Sig a nějákými nápisy. Obrázek nepodporuje Nacismus, spíš svým zhledem tuto ideologii zesměšňuje. Kladu si tedy otázku, proč? Žeby se někomu nelíbilo když si z toho někdo dělá legraci? A pokud by měl obrázek kohokoliv pohoršovat, nemělo by se odstranit mnohem více věcí? Chtěl bych vysvětlení od moderátora který mi avatar smazal. Zároveň bych byl ale rád kdyby mi napsal na email abychom nemuseli řešit věci na fóru. Děkuji ^^

PS: zároveň by nebyla od věci sekce se seznamem moderátorů a kontaktem, popřípadě úprava pravidel. Nezdá se mi že by můj avatar jakýkoliv bod porušil. :)



...
[2] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 09.05.2010 v 13:59:45, Odpovědět
 IP hash: d74a7e2f2d28d705

tak zdejsim idiotum pripada i hitler a la pikachu jako propagace nacizmu... ja byt nacek, tak se taky asi spis urazim, jenomze kdyz nekomu z mozku funguje akurat tak prodlozena micha a pak uz jen par osamotenych neuronu (mluvim o chudackovi), tezko od nej cekat "mysleni", zeano...



Boobies! Dancing whales! Norwegian black metal! This is sadomasochistic! :)
[3] Vložilo R.A.Y dne 09.05.2010 v 14:07:03, Odpovědět
 IP hash: 57640120883cafb0

[2] : Já neřeknu kdyby tam byl hákový kříž nebo cokoliv, to už by se dalo u někoho lehce přitroublého i pochopit.



Ministerstvo zdraví varuje: Nejezte banány, sůl ničí zuby!
[4] Vložil Ňáký Lupínky dne 09.05.2010 v 15:09:18, Odpovědět
 IP hash: 3ed9751ca41ab88d

Byl funny. :)



Téma bylo uzavřeno, nelze přispívat.

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní