Fórum

PokeRadar - Chaining


Gormy
[1] Vložil Gormy dne 27.01.2012 v 10:01:03, Odpovědět
 IP hash: 9605eec7acc2f091

Včera jsem koukal na nějaké návody k použití PokeRadaru, ale moc jsem to z těch všelijakých anglických videí/návodů nepochopil. Zkoušel jsem to a můj nejdelší chain byl jen 8.

.

.

Pochopil jsem správně, že:

- Musim ujít více než 4 kroky k té tráve

- Nesmim chodit příliž daleko nebo na kraj trávy

- Snažit so chodit do "co nejvzdálenější" trávy

- Porazit/chytit toho pokemona

.

Mohl by jste někdo udělat menší český návod na toto? Nebo jen říct, co dělam špatně?



Nemo
[2] Vložil NemoNemo dne 27.01.2012 v 14:06:15, Odpovědět
 IP hash: 243e25af30ed34f2

Ještě to myslim musí být stejně barevná tráva (jsou asi 3 druhy kdy se každá jinak zatřepe) - ale taky mi to nikdy nešlo



Lou
[3] Vložilo Lou dne 28.01.2012 v 13:21:52, Odpovědět
 IP hash: dd0de107b2990817

www.pikachu.cz/forum/view.php?tid=24265 <-- pokud úvodní příspěvek nevyřeší tvůj problém, zkus ještě projít diskuzi pod ním. (Pozn.: tímto se nesnažím říct "neotravuj", ale sám řetězení moc nerozumím - zkoušel jsem jen jednou či dvakrát - a vím o této stránce, takže to je vše, co mohu poradit.)

 

Zpráva byla změněna dne 28.01.2012 v 13:26:06



Gormy
[4] Vložil Gormy dne 28.01.2012 v 20:59:34, Odpovědět
 IP hash: 9605eec7acc2f091

[3] Laethnes: Díky moc.. něco takového jsem hledal



[5] Vložil madvorak dne 30.01.2012 v 19:28:06, Odpovědět
 IP hash: cf4f74ff1a811bbc

Co se týká vzdáleností té trávy, počítej, jako by se dalo chodit i šikmo, tudíž tráva vzdálená 3 doprava a 3 nahoru má vzálenost jen 3, kdežto tráva 4 nahoru má vzdálenost 4, tak jdi do téhle (ikdyž je vlastně blíž). A vstupuj jen do 1 barvy trávy - doporučuju tu matnou.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní